Expert geniality show

1. decembra 2015 sa na našej škole konala vedomostná súťaž Expert geniality show. Testovania sa zúčastnilo 40 študentov. Všetci súťažili v dvoch kategóriách.

V prvej kategórii „Do you speak English?“ boli najúspešnejší Daniela Dvoranová a Viktor Toráč z 1.A. Natália Božíková z 1.B a Terézia Varšavová z 2.B.

Druhá kategória Svetobežník sa najlepšie vydarila študentkám 4.C Anne Kopponovej, Miriame Danovej, Eme Porubskej.

Náročnú kategóriu „Spoločnosť kedysi a dnes“ úspešne zdolal študent Jaroslav Rolinec zo 4. C.

Diplomy za umiestnenie na popredných priečkach v oboch kategóriách (Do you speak English a Svetobežník) si odniesol  ako jediný z našich študentov Mário Stankovský z 3.B.

V tomto školskom roku sa o titul Experta uchádzalo 9210 súťažiacich z celého Slovenska.

Gratulujeme!