Expert geniality show

30. novembra 2017 sa na našej škole konala vedomostná súťaž Expert geniality show. Testovania sa zúčastnilo 90 študentov. Všetci súťažili v dvoch kategóriách.

V prvej kategórii „Do you speak English?“ boli najúspešnejší Alexia Berta Jesková, z 1.C, Simona Žáková z 1.D,  Natália Šnáblová, Jasmína Matúšová, Gabriela Blažejová, a Pavol Táborský /všetci traja z 2.B/.

Druhá kategória „Svetobežník“ sa najlepšie vydarila Sebastiánovi Nikolasovi Blahovi z 1.C, Gabriele Blažejovej z 2.B, Matejovi Janíčkovi z 2.D, Matejovi Fodorovi z 3.C a Patrikovi Hlavenkovi zo 4.C.

To, že naši študenti sú zdatní aj v oblasti športu,  dokázali v kategórii „Góly, body sekundy“, kde uspeli najmä Sebastián Ozimák z 2.B a  Matúš Kramárik z 2.D

Náročnú kategóriu „Dejiny, udalosti, umenie“ úspešne zdolali Jasmína Hlbocká z 1.C, Klaudia Kollárová, Pavol Táborský  /obaja z  2.B/ a Matej Janíček z 2.D.

Jediná úspešná súťažiaca v kategórii „Mozgolamy“ bola Dominika Klčová z 2.B.

Nositeľom titulu TOP EXPERT sa stali študenti Matej Janíček  a Sebastián Ozimák. Tento titul sa udeľuje študentom, ktorí patria medzi 20% najúspešnejších riešiteľov. V tomto školskom roku sa oň v našej kategórii uchádzalo viac ako 2 600  súťažiacich z celého Slovenska.

Gratulujeme!