Mikulášsky volejbalový turnaj

Dňa 24. novembra 2017 sme v telocvični našej školy zorganizovali tradičný Mikulášsky volejbalový turnaj pre stredné školy mesta a okolia. Turnaja sa zúčastnili Gymnázium Pierra de Coubertina Piešťany, Gymnázium J.B. Magina Vrbové, Stredná odborná škola záhradnícka Piešťany, Stredná priemyselná škola elektrotechnická a dve družstvá našej školy. Turnaj prebiehal v dvoch skupinách, ktorých víťazi bojovali o prvé miesto. Zvíťazilo družstvo Gymnázia Pierra de Coubertina Piešťany. Nášmu družstvu "A" tesným bodovým rozdielom ušiel postup do finále, takže skončili na treťom mieste. Družstvo "A" tvorili: Budkeová (I.A), Tinková (II.B), Nečníková (II.D), Krchňavý (V.D), Rusko (III.C), Šišovský  (I.A)Družstvo "B" tvorili: Havalová (II.D), Macharová (II.D), Hmiráková (III.C),  Šebeňová (II.A), Mydla (III.B) , Rosecký (III.C).

Všetci účastníci prežili pekné športové dopoludnie.