Olympiáda v anglickom jazyku - školské kolo

Dňa 19.11. 2014  sa popoludní na našej škole uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Osem študentov druhého a štvrtého ročníka súťažilo v písomnej časti -  úlohy z gramatiky, slovnej zásoby, posluch a čítanie s porozumením a v ústnej časti, počas ktorej rozprávali príbeh na základe vizuálneho podnetu a zahrali role-play. Zúčastnili sa Silvia Sabová a Veronika Lujza Pekarová z 2.A, Mário Stankovský a Ľubica Siváková z 2.B, Veronika Vnenčáková z 2.D, Alexandra Pešková a Zuzana Junasová zo 4.D a Christopher Williams zo 4.A. Na prvom mieste sa v kategórii 2A umiestnila Veronika Lujza Pekarová z 2.A  a v kategórii 2C2  Christopher Williams zo 4.A. Víťazom blahoželáme a  držíme palce v ďalších kolách.