Slovak JUNIOR CUP

V dňoch 3.  - 5. júna 2016 sa konal II. ročník medzinárodného futbalového turnaja žiakov a žiačok Slovak Junior Cup 2016. Išlo o naozaj nevšedné trojdňové podujatie futbalových nádejí zo siedmych krajín. Pozvanie organizátorov prijalo 34 tímov, čo predstavuje celkovo viac ako 550 mladých futbalistov. Patrónom tohto turnaja bol slovenský futbalový reprezentant Filip Hološko a exkluzívnym partnerom bola organizácia Unicef. Turnaj mal teda aj charitatívny rozmer. Gastroakcie tohto podujatia zabezpečovali žiaci 3. C pod vedením prof. Gromana. Na futbalovom štadióne bol zriadený infopoint a VIP salónik, kde naše hostesky poskytovali návštevníkom informácie a pozvaným hosťom podávali občerstvenie.