Župná olympiáda 2014

V dňoch 29. - 30. apríla sa konala už VIII. Župná olympiáda stredných škôl Trnavského samosprávneho kraja. Účasť na olympiáde si vybojvali aj naši študenti v okresných kolách, kde však museli dobre zabojovať /atletika/ alebo zvíťaziť /volejbal/.

Po peknom slávnostnom otvorení v Mestskej športovej hale v Trnave za účasti významných osobností, všetkých športovcov z celého kraja a divákov sa začali jednotlivé súťaže.

Z Atlétov sa najlepšie umiestnila Kristína Danišová z II. C triedy, ktorá súťaž v skoku do výšky vyhrala a tým si vybojovala postup na Školské majstrovstvá Slovenska.

Reprezentanti v atletike:

Dominika Mesárošová 1. A /guľa, disk/

Kristína Denišová 2. C /výška/

Veronika Králová 2. C /guľa/

Peter Pavlovič 2. C /200 m/

Peter Divinec 1. A /100 m/

Juraj Rosecký 1.A /400 m/

Naše volejbalistky si vybojovali zo 7. družstiev pri veľmi silnej konkurencii 5. miesto, keď postúpili z štvorčlennej veľmi vyrovnanej skupiny tesne z 3. miesta, takže mohli bojovať o 5. - 7. miesto.

Našu školu reprezentovali: Kristína Kudriová, Klaudia Lacková, Michaela Zelenayová, Natália Kotlárová, Klaudia Miezgová, Tamara Fusková, Kristína Nagyová, Natália Kapitánová, Simona Beňová