Podkategórie

Župná olympiáda - krajské kolo

Naši basketbalisti sa zúčastnili krajského kola Župnej olymiády TTSK - ktoré sa konalo v telocvični Obchodnej akadémie v Seredi. Družsvo chlapcov vybojovalo v silnej konkurencii krásne 3. miesto.

Školu reprezentovali: Adamkovič, Bayer, Cerva, Drlička, Galbo, Gíret, Hruška, Mozolák, Polakovič, Precner, Šulka, Tvarožek

Tréner: PaedDr. Peter Berlanský, PhD., asistent: Lukáš Vavro

Súčasťou Župnej olympiády boli aj naši futbalisti. Futbalového turnaja sa zúčastnilo 7 družstiev - všetci víťazi okresných kôl. V silnej konkurencii chlapci odohrali veľmi dobré a vyrovnané zápasy. Napokon to stačilo na celkové 6. miesto. Chlapcov treba pochváliť za veľmi dobré výsledky, bojovnosť a počas turnaja aj za vzornú reprezentáciu školy.

Školu reprezentovali: Hazda, Pavlovič, Manzoni, Hrnčiar, Skýpala, Szabó, Holan, Cehlárik, Kondrc, Košnár, Kucharík, Fodor, Mydla, Psalman, Strnád.

Župnej Olympiády v Trnave sa zučastnili aj volejbalisti našej školy po úspešnom víťazstve v okresnom kole.. Družstvo tvorili: Adamkovič E.Jakubek P., Krchňavý A. Korčák M, ,Danko E., Rusko M., Sedláček D., Rosecký Jakub, Rosecký Juraj,

Na Župnej olympiáde boli úspesní aj naši atleti. Najlepšie sa umiestnila Paulína Pomajbova  z II.C triedy, ktorá zvíťazila v behu na 100m čím si vybojovala postup na školské majstrovstvá Slovenska v atletike žiačok stredných škôl. V behu na 200 m sa umiestnila na 2. mieste.Ďalej  reprezentovali školu Kristína Danišová zo IV.C - v skoku do výšky získala 3. miesto,, Dominika Mésárošová z III.A - hod diskom , vrh gulou - 3. miesto a Ivan Korchan - z III.C.
Všetkým gratulujeme a budeme držať palce Paulínke.