Ekohotelák zožal úspech vo fotografickej súťaži

Ako zachytiť krásu na fotke? Odpoveď možno nájdete medzi fotografiami Ekohotelákov z 8. ročníka súťaže Zrkadlo duše, do ktorej sa každým rokom na našej škole zapája stále viac nadšencov. Tento rok porota Stromu života vyberala z vyše 300 fotografií zo 40 Klubov.

Na 2. mieste spomedzi starších žiakov sa umiestnil náš Ekohotelák Lukáš Bulla z 1. A triedy. Víťaznú fotografiu nazval „Krajina zimných príbehov.“ Okrem víťaza získali 3 Ekohoteláčky Diplom uznania poroty: Martina Ješková, Petra Kozolková, Daniela Laurenčíková. Ďalšie zaujímavé fotografie, ktoré porota vybrala nafotili Ekohoteláčky Klára Bobčeková, Ema Dubravová, Karolína Kolibárová, Ivana Libantová, Laura Mazáňová, Vanessa Mihoková, Sandra Rusová,  a Sarah Sekáčová.

Všetkým oceneným srdečne blahoželáme.

Pozrite sa aj vy, v čom vidia krásu naši ocenení Ekohoteláci.