Expert geniality show

1. decembra 2016  sa na našej škole opätovne konala vedomostná súťaž Expert geniality show. Testovania sa zúčastnilo 64 študentov. Všetci súťažili v dvoch kategóriách.

Ako experti na anglický jazyk  (takto sa označujú  súťažiaci, ktorí sa umiestnili v prvej štvrtine rebríčka hodnotenia) sa ukázali Jasmína Matúšová, Júlia Havalová, Kristína Majčíková, Simona Šovariová (všetky z  1.B), Natália Šnáblová a Adrián Cerva (obaja z 2.B),  Filip Bobek z 3.B,  a Martina Fisherová s Ivanou Suchánkovou (obe zo 4.A).

Druhá kategória Svetobežník sa najlepšie vydarila študentom prvého ročníka Matejovi Janíčkovi, Richardovi Miklovičovi, Matúšovi Kramárikovi a Sebastiánovi Ozimákovi.

Mozgolamy boli doménou Natálie Šnáblovej z 2.B, Natálie Legéňovej a Dominiky Klčovej z  1.B.

Náročnú kategóriu „Dejiny, udalosti, umenie "bravúrne zvládli Adam Minárech z 2.C a Pavol Táborský z 1.B.

V športovej kategórii „Góly, body, sekundy“ vynikli Alexej Skýpala zo 4.D, Matúš Kollár a Zuzana Staníková  z 1.D, Adam Minárech z 2.C, Marek Mydla z 2.B a Sebastián Ozimák z 1.B.

Sebastián Ozimák a Adam Minárech sa umiestnili na popredných priečkach z 1312 súťažiacich  v oboch zvolených kategóriách a stali sa TOP EXPERT-ami.

V tomto školskom roku sa o titul Experta uchádzalo 9384  súťažiacich z celého Slovenska.

Gratulujeme!