Mikulášsky turnaj vo volejbale

Na našej škole bolo dňa 3. decembra 2013 v telocvični poriadne rušno. Zorganizovali sme Mikulášsky volejbalový turnaj zmiešaných družstiev /3 dievčatá + 3 chlapci/. A to nielen pre našich žiakov, ale aj pre stredné školy mesta a okolia. Zúčastnilo sa 7 družstiev: SPŠE, Gymnázium sv. Michala Archanjela, Gymnázium Jána Baltazára Magina Vrbové, 2 družstvá z Gymnázia Pierra d Coubertina a 2 družstvá z našej Hotelovej akadémie Ľ. Wintera.

Hralo sa v dvoch skupinách. Víťazi skupín hrali o 1.-2. miesto a druhí v skupinách o 3.-4. miesto. Skutočne finále hodný bol zápas nášho „A“ čka s „A“ družstvom Gymnázia P.d. Coubertina. Zvíťazilo naše družstvo v zložení: Dávid Svitač, Andrej Krchňavý, Emil Adamkovič, Juraj Rosecký, Kristína Kudriová, Klaudia Lacková, Natália Kotlárová, Michaela Zelenayová, Tamara Fusková, Kristína Nagyová.

Našim VÍŤAZOM BLAHOŽELÁME!!!

Podujatie prišiel podporiť aj riaditeľ O.Z. Zober loptu, nie drogy pán Damián Exner, ktorý nám prispel reklamnými tričkami a drobnými sladkosťami, za čo ďakujeme.