Projekt „Záložka do knihy spája slovenské školy“

Pri príležitosti Medzinárodného mesiaca školských knižníc  (International School Library Month) a  Medzinárodného dňa školských knižníc (International School Library Day) Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave každoročne organizuje celoslovenské  podujatie  „ Záložka do knihy spája slovenské školy“. Tento rok  sa po prvýkrát  do tohto celoslovenského projektu zapojila aj naša škola. Študenti rôznych ročníkov vyrábali  záložky do knihy pre kamarátov z partnerskej Hotelovej akadémie Prešov na tému „Knihy rozprávajú príbehy“.  Všetkých 21 študentov, ktorí sa do aktivity zapojili, preukázalo veľkú dávku tvorivosti a estetického cítenia. Dúfame, že sa účasť na tomto podujatí stane pre nich tradíciou.