Záložka do knihy spája slovenské školy

Tento mesiac sa naša škola zapojila do 11. ROČNÍKA CELOSLOVENSKÉHO PROJEKTU - Záložka do knihy spája slovenské školy: Najlepší fantasy príbeh podľa mňa vyzerá takto:

vymenili rekordný počet záložiek - 200 kusov.
Žiaci záložky vytvorili na vyučovaní, v školskej knižnici alebo doma.
ochranou osobných údajov) na našej škole.
čítania.
Veľká vďaka patrí najmä našim šikovným a tvorivým žiakom.

Žiaci vyrábali záložky rozmanitých tvarov, rôznych veľkostí a pomocou ľubovoľnej techniky (napr. maľovanie, kreslenie, koláž, počítačová grafika) na určenú tému Najlepší fantasy príbeh podľa mňa vyzerá takto...So svojou partnerskou školou Obchodnou akadémiou v Považskej Bystrici sme si tento rok vymenili rekordný počet záložiek - 200 kusov. Žiaci záložky vytvorili na vyučovaní, v školskej knižnici alebo doma. Na rub záložky mohli napríklad napísať autora a názov knihy, svoju mailovú adresu alebo svoj kontakt na sociálne siete, aby mohli medzi sebou naďalej komunikovať aj po oficiálnom ukončení celoslovenského projektu. Samozrejme v súlade s nastavenými pravidlami GDPR (s ochranou osobných údajov) na našej škole.Ďakujeme vyučujúcim slovenského jazyka a literatúry, za zapojenie žiakov do projektu, za ochotu a veľkodušnosť urobiť niečo navyše pre našich žiakov a za podporu kreatívneho čítania.Veľká vďaka patrí najmä našim šikovným a tvorivým žiakom.