Expert geniality show

Dňa 28. 11. 2023 sa na našej škole konala vedomostná súťaž Expert geniality show. Testovania sa zúčastnilo 77 žiakov a niektorí naši žiaci excelovali v rôznych kategóriách, čím si vyslúžili výborné umiestnenia.

V kategórii ,,Do you speak English?“ boli najúspešnejší Nina Čanigová z 1.A, Kristína Malíčková z 1.C, Noémi Antalová z 1.D, Sonia Philipa Turner z 1.D, Jakub Jánoška z 2.A, Roman Okša z 2.C, Hanka Zubčáková z 3.A, Matúš Jedlička z 3.A, Lea Bobeková z 3.C, Sára Mikulová zo 4.B, Petra Pagáčová zo 4.B a Sofia Krutková zo 4.D.

V kategórii ,,Tajomstvá prírody“ boli najúspešnejší Hanka Zubčáková z 3.A a Oliver Magula z 3. B.

V kategórii ,,Mozgolami“ bol najúspešnejší Dušan Kocian z 3. B.

V kategórii ,,Góly, body, sekundy“ boli najúspešnejší Tomáš Jaklovský z 1.C a Andrej Adamec z 3.D.

V kategórii ,,Od Dunaja k Tatrám“ bola najúspešnejšia Diana Slobodová z 3.D.

V kategórii ,,Svetobežník“ bola najúspešnejšia Tamara Harkotová z 1.B.

Titul TOP EXPERT sa udeľuje žiakom, ktorí patria medzi 20% najúspešnejších riešiteľov. V tomto ročníku o tento titul zabojovalo 13 392 žiakov zo 767 škôl na celom Slovensku. Nositeľmi tohto titulu sú aj viacerí žiaci našej školy.
Nina Čanigová z 1.A, Kristína Malíčková z 1.C, Tamara Harkotová z 1.B, Jakub Jánoška z 2.A, Hanka Zubčáková z 3.A, Dušan Kocian z 3.B, Oliver Magula z 3.B, Andrej Adamec z 3.D, Diana Slobodová z 3.D.

Hanka Zubčáková z 3.A sa umiestnila na 72. mieste zo všetkých riešiteľov a tým sa stáva najúspešnejším riešiteľom našej školy.

Gratulujeme!