Futsalisti Hotelky - majstri okresu

Prvý februárový deň bol úspešný pre našu repre školy vo futsale chlapcov SŠ - okres Piešťany. V náročnom prvom zápase proti SOŠ technická sme remizovali  2:2, a aj keď  sme prehrávali už 0:2, chalani zabojovali. V druhom zápase skupiny sme porazili kvalitné družstvo SPŠ elektotechnickej 2:0 a tak si otvorili ako víťaz skupiny cestu do finále.

Kto iný, ako Gymnázium Pierra de Coubertina, nás tradične čakal vo finále. Dvakrát sme prehrávali, ale vždy sme vyrovnali. Konečný stav  2:2 a rozhodnutie v penaltách - ako to vo veľkých finále býva. Životom ošľahaní Hoteláci mali pevnejšie nervy, istotu v premieňaní penált a kolektívneho ducha...  a víťazstvo  4:3  v penaltách je na svete.

Do turnaja sa zapojili všetci hráči:  Oliver Bocán, Adam Kalivoda, Kristián Fedorek, Daniel Bene, Kristián Španihel, Matúš Lenický, Radoslav Jánoš, Tobias Talapka, Imrich Csillág, Andrej Adamec. Chlapcom gratulujeme k víťazstvu a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy a tešíme sa na účasť na Župnej Olympiáde v apríli v Trnave, ktorú si víťazstvom vybojovali.