Športové úspechy

Okresné kolo v atletike

Dňa 17. 4. 2019 sa uskutočnilo okresné kolo v atletike žiakov stredných škôl  v Piešťanoch. Našu školu reprezentovali: Pavol Táborský – III.B / 4. miesto v behu na  100m, beh na 200m/,

Jakub Lovrant – I. B  / skok do diaľky/,  Matúš Kramárik – III. D /beh na 3000 m/.

Najúspešnejšou reprezentantkou bola  CHIARA TREVISAN  z II. D  triedy, ktorá získala dve zlaté medaily : -  v behu na 100 m  výkonom 14,31,  v skoku do diaľky výkonom 457 cm.

Týmito víťazstvami si vybojovala postup na župnú Olympiádu v Trnave.

Župná olympiáda v Trnave

V dňoch 25.- 26. 4. 2019 sa konala župná Olympiáda žiakov  stredných škôl v Trnave. Naša škola postúpila v dvoch športoch:  v atletike dievčat a vo futbale chlapcov.

Atletika:

našu školu reprezentovali  Chiara Trevisan  z II. D triedy v behu na 100 m  a skoku do diaľky a Kristína Kurovská  z III. A triedy v behu na 100m. Obidve dievčatá postúpili do finále, ale v silnej atletickej konkurencii nezískali pódiové  umiestnenia.

Futbal  chlapcov:

aj futbalisti našej školy boli súčasťou  Župnej Olympiády. V skupine skončili na treťom mieste, čo ich posunulo do zápasu o konečné piate miesto. To získali nakoniec po víťazstve v penaltovom rozstrele,  takže celkové 5. miesto vo veľkej futbalovej konkurencii v kraji je veľmi pekný úspech.

Atlétkam aj futbalistom gratulujeme a ďakujeme za vzornú  a úspešnú reprezentáciu školy!!!!!

Veď aj olympijské heslo znie:  „ Nie je dôležité zvíťaziť,  ale zúčastniť sa.“