Eco glass tour 2013

Eco Glass Tour je jedinečná akcia pre deti a mládež na celom území SR. Turné pozostáva z 24 koncertov. Eco Glass Tour je odmenou pre deti za ich celoročné enviromentálne aktivity na svojich školách a vo svojom okolí.

Jednou zo škôl, kde sa koncert uskutočnil je aj Hotelová akadémia Ľudovíta Wintera. Škola a študenti sa veľmi aktívne zapájajú do rôznych enviromentálnych programov, aktivít, organizovania eko-podujatí, ochrany prírodného a kultúrneho dedičstva. Okrem vystúpenia superstaristu a speváka Thomasa Puskailera sa našim žiakom predstavil moderátor Martin Madej a tanečníci z RDS Company. Podstatnú časť programu tvorili krátke videá so známymi osobnosťami šoubiznisu, ktoré nechali žiakom eko-odkaz.

Nad organizáciou koncertu prebralo záštitu Občianske združenie Strom života, ktoré sa venuje enviromentálnej výchove a vzdelávaniu detí a mládeže viac ako 30 rokov.

Odkaz na článok a video