Expert geniality show

Dňa 30. 11. 2022 sa na našej škole konala vedomostná súťaž Expert geniality show. Testovania sa zúčastnilo 88 žiakov a niektorí naši žiaci excelovali v rôznych kategóriách a tým si vyslúžili výborné umiestnenia. V kategórii ,,Do you speak English?“ boli najúspešnejší Nina Bašnárová z 2.A, Hana Zubčákvá z 2. A, Oliver Magula z 2. B, Lea Bobeková z 2. C, Radoslav Jánoš z 2. D, Nikita Mária Rigová z 2. D, Dóra Horváth zo 4. A, Margaréta Orviská zo 4. A, Viktória Režňáková zo 4. A, Lucia Obertová zo 4. A a Alžbeta Feješová zo 4. A. V kategórii ,,Tajomstvá prírody“ boli najúspešnejší Jana Maceková z 2. A,Hana Zubčáková z 2. A, Vanesa Černegová z 2. B a Oliver Magula z 2. B. V kategórii ,, Mozgolami“ boli najúspešnejší Dorota Bullová z 2. A, Adam Botka z 2.D a Izabela Janíčková z 3. B. V kategórii ,,Góly, body, sekundy“ boli najúspešnejší Imrich Csillag z 2. A, Matúš Lenický z 2. D, Marek Štefíček zo 4. A a Matúš Pavlíček zo 4. D. V kategórii ,,Svetobežník“ boli najúspešnejší Sofia Vlasáková z 2.D, Alexander Šesták z 2. D a Matúš Lenický z 2. D. Titul TOP EXPERT sa udeľuje žiakom, ktorí patria medzi 20% najúspešnejších riešiteľov. O tento titul sa v tomto roku uchádzalo 11 796 žiakov zo 714 škôl na celom Slovensku. Nositeľmi tohto titulu sú viacerí žiaci našej školy, a to Nina Bašnárová z 2. A, Hana Zubčáková z 2. A, Oliver Magula z 2. B, Richard Janácz 2. D, Matúš Lenický z 2. D, Dóra Horváth zo 4. A, Viktória Režňáková zo 4.A a Lucia Obertová zo 4. A. Lucia Obertová sa umiestnila na 14. mieste zo všetkých riešiteľov a je naším najúspešnejším riešiteľom. Gratulujeme!