Florbal stredných škôl okresu Piešťany

V stredu 23.11. 2022 sa naši chlapci zúčastnili turnaja vo florbale stredných škôl okresu Piešťany. Vo veľmi vyrovnanom turnaji za účasti 6 škôl okresu sa našim florbalistom podarilo obhájiť vlaňajšie prvenstvo.
V skupine sme  zdolali   SOŠ obchodu a služieb Mojmírova ul. Piešťany  3:1  a  SOŠ technická Piešťany 2:1 a tým sme sa stali víťazmi skupiny.
Vo  finále nás čakalo opäť po roku  Gymnázium Pierra de Coubertina. Vo vyrovnanom a náročnom finále sme svojho rivala porazili  3:1,  čím sme sa stali majstrami okresu a vybojovali si právo účasti na Župnej olympiáde v Trnave v apríli 2023.
Chlapcom patrí veľká pochvala za výborné výkony, bojovnosť, slušné vystupovanie a vzornú reprezentáciu školy.
Školu reprezentovali  Baláž Šimon, Beťko Matúš, Fedorek Kristián, Korvín Jakub, Kreuz Noel, Lovrant Jakub, Mlynárik Richard, Pavlíček Matúš, Šlosárik Maximilián, Valentovič Sebastián, Voltemar Tadeáš.
Gratulujeme a tešíme sa do Trnavy.