Školské kolo Olympiády v anglickom jazyku

V utorok 13.11. 2018  sa popoludní na našej škole uskutočnilo školské kolo Olympiády v anglickom jazyku. Deväť študentov prvých, druhých a tretích tried súťažilo v písomnej časti -  úlohy z gramatiky, slovnej zásoby, posluchu a čítania s porozumením a v ústnej časti, kde bolo ich úlohou porozprávať príbeh na základe vizuálneho podnetu a rolová úloha s učiteľom. Zúčastnili sa  študentky z 1.A Tereza Chladná a Nina Tináková, z 1.C Emma Panáková, z 2.B Sofia Vrabčeková, z 2.C Sofia Plešková a Mária Rožeková, z 2.D Kristína Ikerová a z 3.B Júlia Havalová a Jasmína Matúšová. Na prvom mieste sa v kategórii 2A umiestnila Tereza Chladná z 1.A, v kategórii 2B Júlia Havalová z 3.B  a v kategórii 2C2  Sofia Vrabčeková z 2.B.  Víťazom blahoželáme a  držíme palce v okresnom kole, ktoré sa uskutoční 16.1. 2019.