Tajomstvo mojej kuchyne

Dňa 26.11.2013 sa žiaci našej školy – trieda II. C a časť triedy II.D zúčastnili natáčania programu Tajomstvo mojej kuchyne s Kamilou Magálovou.

Boli sme súčasťou prípravy dvoch vysielacích dielov – vianočného a silvestrovského.

Vo vianočnej časti pripravovali jedlá osobnosti našej kultúrnej scény – Oľga Feldeková a Elena Vácvalová. Oľga Feldeková pripravovala kapustnicu, pri vôni ktorej začali takmer všetkým „vyhrávať muzikanti v bruchu“ a Elena Vácvalová pripravovala huspeninu. Hodnotiacou porotou boli Pavel Pospíšil, Marcel Ihnačák a samozrejme Kamila Magálová.

Druhá - silvestrovská časť sa niesla vo veľmi veselom duchu. Na scénu prišiel hosť z Prahy – Halina Pawlowská a domáce farby zastupovali moderátori Fun rádia – Milan Zimnýkoval –Junior a Marcel Forgač. Okrem kvalitných jedál, ktoré aktéri pripravovali, vytvorili veľmi veselú „predsilvestrovskú“ atmosféru, ktorú podčiarklo aj obecenstvo našej školy – tlieskalo, pískalo, hádzalo konfety a  prispelo tak k príjemne prežitému popoludniu.

Programy sa budú vysielať 22. 12. 2013 a 29. 12. 2013.