Vianočné GASTRO 2011

14. a 15. decembra sa na našej škole konalo VIANOČNÉ GASTRO 2011. Na slávnostnej recepcii sa zúčastnil nemecký veľvyslanec, zástupcovia trnavského samosprávneho kraja, zástupcovia mesta  a ďalší pozvaní hostia. Pestrý program otvorila sabráž  - otváranie sektu odseknutím hrdla fľaše. Hostí čakali ukážky spoločenských tancov, obsluha na kolieskových korčuliach  a množstvo krásne naaranžovaných dobrôt, ktoré pripravili žiaci IV.C triedy formou záverečných skúšok. V školskej jedálni  sa žiaci prezentovali slávnosnými tabuľami a vianočnými sladkosťami. Počas dňa otvorených dverí mali návštevníci možnosť ochutnať v jednotlivých gastronomických strediskách prevádzkovaných našimi žiakmi, tradičné jedlá a rôzne špeciality.

Odkaz na článok